Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj

zmień się

Napisane przez dead
Moja rodzina narzeka żebym się zmieniła !
Łatwo powiedzieć "zmień się".. ale nie łatwo jest to zrobić ! Szybko wpadam w złość i nie wiem co mam na to poradzić !!!!!!! Nie wiem co mam robić , a oni tylko mi mówią że jak nie będę robić komuś jazdy to nikt też mi robić nie będzie. Ale to wszystko zaczęło się od nich bo to oni przestali mnie szanować jak tylko skończyłam 8 lat.

Mnie to już samą przerasta ale nie umiem zapanować nad złością.
       Głosów : 24 + głosuj Kategoria : Inne
Napisany przez Aga 3618 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
wiesz co ci powiem? Mam tak samo! Cały czas wymagają odemnie, abym była inna, milsza, żebym ich szanowała.. a ojciec i tak wkurvia sie o byle co bije mnie, a ja mam go szanowac? ja mam byc mila dlakogos takiego? jasne miewaja dni kiedy jest dla mnie mily i ja rowniez, ale raz powiem cos nie tak i kurva caly dzien pal licho.

Napisany przez Ruda 3586 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Ja miałam kiedyś tak samo. Tyle się nacierpiałam przez rodzinę, płakałam po kątach a w myślach miałam czarne myśli (tj. wyobrażałam sobie jak im się coś dzieje, że umierają itp.). Ale już to minęło, chociaż czasem zdarza się tak, że powiedzą coś złego, a mnie od razu na płacz się zbiera. Ale wiesz to zależy od tego ile masz lat. Jak byłam w wieku dojrzewania to i oni mieli ze mną piekło i ja z nimi.

Muszą się przyzwyczaić do tego jaka jesteś, moi najwyraźniej już jakoś to przyjęli i żyje nam się jako tako dobrze.

Napisany przez olinka2012 3569 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
A moi starzy to ciągle mnie porównują do mojego rodzeństwa ciotecznego , np : " Oni to są tacy grzeczni , mądrzy , a Ty to debil i wariat " , albo : " jak ja bym chciała mieć takich dzieci jak Grzesiek ( mój wujek ) , a nie takiego pojeba genetycznego jak Ty " . ;((

Czasami to mam ochote im wyjebać , ale wiem , że potem bym dostała taki wpierdol , że bym się nie pozbierała , a jak bym uciekła to też bym później dostała . :\\

Nie raz jak się z matką kłuciłam to mówiłam , że mogła mnie usunąć , to ona na to , że grzech by popełniła . To ja , że to był by już jej problem nie mój , a ja bym miała święty spokój od niej , bo nikt by nie chciał mieć takiej matki jak ona ..

Albo mówię , że jej nie nawidzę , że wolała bym umrzeć , albo iść do domu dziecka to ona mówi , że ona tez by wolała , żeby mnie nie było , to ja mówie , żebyś się nie zdziwiła , że któregoś razu nie wróce na noc do domu , albo się zabiję , to ona mi mówi , że wkońcu miała by swięty spokój .. No to , któregoś razu się zdziwi jak z domu ucieknę , albo się zabije .

Napisany przez Lady 3558 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Rodzice też mi tak mówią i powoli zaczynają mnie irytować ciągłym powtarzaniem swoich stałych tekstów. Ostatnio zaczęłam ich ignorować i nie przejmować się tym co mówią. Byłam sobą i powoli zaczęli akceptować to że i tak się nie zmienię. Sama spróbuj być sobą i się nie zmieniać, bo jesteś sobą i nikogo nie udajesz. Inni powinni to zaakceptować.

Napisany przez MaRszAL 3485 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Radzę skończyć z TIBIĄ!

Napisany przez anonymous 3485 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
to wez sie dzieciuchu w garsc hmmm... skoncz sie opierd**** alac i pokaz na co Cie stac i zapal ziele to pomaga ;)))) pozdro :D


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze