Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj
Zakochałam się.. w ślicznym chłopaku o rok ode mnie młodszym. Niedawno go poznałam. Dzisiaj spytał mnie o chodzenie. Zgodziłam się. Byłam taka szczęśliwa dopóki minęło 10 min a on powiedział, że robił sobie jaja. Czuję się okropnie.. Co mam zrobić jeżeli nie mogę zapomnieć..?
       Głosów : 5 + głosuj Kategoria : Uczucia
Napisany przez magda890731 4356 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Nie zapominaj - niech to będzie dla Ciebie nauczką... Faceci generalnie rozwijają się do 5-go roku życia, potem już tylko rosną... Jeśli tak się zachował to znaczy że totalnie nie był wart Twojej osoby!!!

Napisany przez Alwaro 4349 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
olej frajera i zapomnij o nim, nie byl wart nawet splunięcia :)

Napisany przez ogolnieniezadowolona 4345 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
odpowiedź jest prosta: jeśli nie możesz zapomniec to pamiętaj o tym. Na pewno kiedyś poznasz tego jedynego. pamiętaj o tym, iż faceci później dojrzewają i ten, który jest o rok młodszy jest porównywalny do dziewczyny młodszej 5 lat. Poczekaj, aż dojrzeje, a może wtedy zobaczy, co stracił.

Napisany przez FineFernzy 4345 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
straszna świnia z niego. powiedz u ze za młody dla ciebie i nie wart ciebie:)

Napisany przez misia2 3737 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Wiesz co na początku pomyślałam żebyś się na nim zemściła w sensie ubrała się sexownie czy coś w ten deseń zebe pokazać mu ze stracił szanse u takiej świetnej laski ale facaci nie są warci tego żeby robić z siebie ladacznicę. Po prostu olej go pokaż że nie rusza Cię to wyjdź z tej sytuacji z gracją takjak powinne zachować się prawdziwa kobieta. Wiem że nie będzie ci łatwo o nim zapomnieć ale postaraj się i uwierz w siebie. Bo na pewno on nie jest Ciebie wart skoro kpi sobie z czyichś uczuć. I pamiętaj bądź pewna siebie, onniemoże wiedzieć że Cię zranił.


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze