Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj

Wiara ;(

Napisane przez allison
Otóż mam pewien problem //jak każdy xD // .Od ponad roku nie wierzę w Boga ani w nic innego ... . nie wiem jak to powiedzieć moim rodzicom ,którzy są bardzo religijni i na siłę zabierają mnie do kościoła .Dla mnie to zwykła strata czasu ... i czuję się tam strasznie zażenowana .
       Głosów : 11 + głosuj Kategoria : Komunikacja
Napisany przez anonymous 3327 dni temu
Ocena: 1 | Oceń komentarz: vote unvote
Przez kryzys wiary przechodzi każdy-Twoi rodzice także mieli moment zwątpienia. Dobrze, że szukasz swojej drogi w życiu, na pewno jeszcze ją odnajdziesz-to kwestia czasu. Rodzicom powiedz wprost-powszechnie wiadomo, że najgorsza prawda jest lepsza od kłamstwa. Pierwszy impuls, który do nich dotrze nie będzie łatwy-będą rozczarowani. Nie kłóć się z nimi, spokojnie wysłuchaj ich stanowiska, gdy ochłoną, porozmawiacie na spokojnie i jakoś będzie. Będę Cię wspierać duchowo, spokojnie, będzie dobrze.

Napisany przez iro8 3140 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Nie martw się tym ja byłem 16 lat ministrantem po rozwodzie przestałem chodzić do kościoła, Teraz jestem z związku otwartym i tez nie chodzę do kościoła ale zawsze jestem zdania ze wiara gaśnie ale i też powraca, przy najmniej było to moim przypadku więcej Wiary w siebie

Może Bóg wiele nie dale ale bez niego nie jest Łatwo więcej Wiary w siebie pozdrawiam

Napisany przez mucha99 3123 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
ja chodze do kościła, ale ostatnio zastanawiam się czy Jezus faktycznie istniał... zaczeła się od pewnego programu na discowery.

Dalej chodze do kościoła lecz już nie z takim zapałem jak dawniej i to też może być powód, że mam babcie gorliwą katoliczkę i ona każe mi chodzić nawet w tygodniu do kościoła.

Może ciebie też ktoś tak zmuszał i dlatego przestałaś wierzyć?:/

Bądźmy w kontakcie oki?

Napisany przez puczi0063 2913 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Bóg istnieje ale nikt cie nie zmusi do chodzenia do kosciola i jest to bez sensu jak masz bez przekonania siedziec w ławce lepiej zrób cos dobrego do drugiej osoby napewno to bedzie miało wieksze znaczenie do boga niz przymusowe siedzenie w kosciele a wiara sama przyjdzie z czasem.


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze