Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj

wegetacja

Napisane przez prywatnyeden
jednym słowem zycie w dzisiejszych czasach jest przekichane człowiek rodzi sie dorasta edukuje konczy etapowo szoły najpierw podstawową puzniej srednia i studia i po co aby pracowac u jakiegos prywaciarza za marna pensyjke i najlepiej jeszcze aby mu łaskawie podziekowac za ta szczodrosc iz łaskawie zgodził sie przyjac cie do tej pracy za 1200 zł miesiecznie choc ta suma na obecne realia zyciowe jest smieszna ja mieszkajac sam ledwo wiaze koniec z koncem a co dopiero jak sie załozy rodzine wtedy na pewno tych funduszy braknie to zycie jest do bani jednym słowem .
       Głosów : 29 + głosuj Kategoria : Praca
Napisany przez anonymous 3360 dni temu Pokaż / Ukryj
Ocena: -1 | Oceń komentarz: vote unvote

Napisany przez anonymous 3292 dni temu
Ocena: 1 | Oceń komentarz: vote unvote
powiem tylko - dokładnie tak..

Napisany przez anonymous 3289 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
myślę,że jednak trochę kłamiesz-studia???? w Twoim wypadku wątpliwe (wybacz za szczerość), szkoła średnia zakończona chyba z marnym wynikiem... nie dziw się,że Twoja praca jest słabo płatna, bo jeśli w CV tyle błędów masz, co w tym krótkim wpisie....

P.S. zwykle każdy popełnia błędy w krótkich komentarzach, ale Twój tekst aż razi!!!

Napisany przez anonymous 3283 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Sądząc po Twojej interpunkcji, to z edukacją u Ciebie kiepsko. Właśnie po to część osób idzie na studia, żeby ta pensyjka nie była tak niska. No i własnego interesu też nikt nie broni otworzyć (uprzedzając odpowiedź - nie, nie trzeba mieć dużo pieniędzy, żeby otworzyć coś własnego).

Napisany przez maaga 2719 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Tu nie chodzi o edukację. Jeżeli nie masz stopnia niepełnosprawności, czy kilkunastu lat doświadczenia to nawet student z trzema fakultetami nic nie znajdzie. Mam koleżankę po dwóch magistrach, i co? siedzi na bezrobociu a wielebny Urząd Pracy stwierdził, że jest za bardzo wykształcona i pracy nie znajdzie... Sama szukam już ponad rok.


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze