Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj
Witajcie!
Mam taki problem... duży problem. Jestem z moją dziewczyną tylko i wyłącznie dla zakładu o wódkę, o którym nawet nie wiedziałem! Jestem bardzo zażenowany tą sytuacją, gdyż moja dziewczyna o tym wiedziała i ani słowem mi o tym nie wspomniała! A wcześniej mówiła, że będzie mi mówić o wszystkim, co będzie się działo - zarówno dobrego jak i złego! Zawiodłem się strasznie na niej! Nie wiem czy kiedykolwiek jej zaufam! Jest dla mnie tak ważna, a w taki okropny sposób mnie potraktowała! Jestem załamanyyyyy! Do tego dzisiaj, gdy po imprezie spaliśmy to zrobiła coś niewyobrażalnego! Po pierwsze - pobiła mnie! Do tego wyszła z naszego łóżka i zaczęła stosować przemoc w stosunku do innych moich znajomych! I na dodatek rano, gdy wszyscy zastanawiali się kto to zrobił - szyderczo i z ironią przyznała się, że to ona!
NIE WIEM CO MAM ROBIĆ! Jestem z nią już tyle czasu, jest mi z nią wspaniale, a ona robi mi takie rzeczy!
I jeszcze tego by było mało - jej przyjaciółka wyśmiewa całą tę sytuację i moją osobę! To przechodzi wszelkie granice dobrego smaku i normalności!
Proszę - pomóżcie, poradźcie!
Wasz milusi - Mateusz!
       Głosów : 15 + głosuj Kategoria : Uczucia
Napisany przez Oleandra 3605 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Nie wiem co jest z twoją laską, ale muszę przyznać że zachowuje się dziwnie... Moim zdaniem powinieneś z nią zerwać... Przecież tyle wspaniałych i normalnych dziewczyn chodzi po naszym świecie;))

Napisany przez anonymous 3603 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
albo robi Ci na zlosc, albo taka po prostu jest albo cos sie z nia dzieje niedobrego, sprobuj to ustalic a bedziesz wiedzial jak sie dalej zachowac

Napisany przez dark-girl 3596 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
może jest chora psychicznie...

No i cóż tak czytając wasze wpisy na tej stronce, dochodzę do wniosku, że lepiej być singlem xD

Napisany przez moncia20 3588 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Moim zdaniem powinieneś z nią zerwac tak bd lepiej dla ciebie bo nie daj boze moze zrobic ci jakas krzywde przemysl to :)

Napisany przez anonymous 3580 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Eto... jest Ci cudownie z laską która jest z Tobą dla zakładu ii Cię bije...? Facet gdzie Ty masz jaja. A no chyba, że masochista z Ciebie to spoko to po co tu piszesz.

Jeżeli jednak chcesz rozwiązać ten problem to z nią zerwij albo zaprowadź do psychiatry, on jej przypisze jakieś leki wyciszające i będzie wszystko pięknie :) Bo ona w tej chwili się Tobą bawi, a Twoje uczucia ma w głęboki poważaniu...

Albo się tak na Tobie wyżywa bo nie umiesz jej zaspokoić... Bzyknij ją tak, że piszczeć będzie to się uspokoi.


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze