Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj
Nie moge uwierzyć :| ryłam jak kretynka cały poprzedni weekend. CAŁY. przerobiłam wszystkie 200 zadań. I wyszły mi dobrze. I zrobiłam je z cholernym zrozumieniem. Od rana do wieczora, nie wyszłam nawet nigdzie, jedyną moją rozrywką było obejrzenie cholernego serialu online, tylko i wyłącznie dlatego, że mózgownica tak mi się przegrzała, że musiałam się oderwać.
No i muszę go poprawić. Zajebiście.. A teraz się uczę do następnego i praktycznie połowy zadań nie czaję więc mogę się przygotować na kolejną zasraną poprawę.
Jeszcze jestem chora i mam gorączkę.
teraz muszę iść pozbierać notatki z ziemi bo jak się dowiedziałam, że nie zaliczyłam to pierdolnęłam nimi tak, że fruwały po całym domu... ale mnie to wkurwia. poszłam na studia na jakie chciałam iść. i teraz nie mam z tego radości, wszystko mnie frustruje.
Ide zjeść placki ziemniaczane :/
       Głosów : 20 + głosuj Kategoria : Nauka
Napisany przez potobypomagac 2826 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Wiesz skoro tyle sie uczysz może to jest problem? Wyjdź na powietrze jeden dzień Cie nie zbawi odreaguj pobaw sie ze znajomymi i spróbuj jeszcze raz. Spokojnie do skutku. A może dlatego nie ma radosci bo za dużo w tym siedzisz? przerwa to Ci radze :) powodzenia z całego serca.

Malina.


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze