Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj
Cześć , mam na imię Julita i mam 17 lat. W szkole idzie mi nawet nieźle, chodzę do najlepszego LO w mojej okolicy. Lubię przebywać w towarzystwie ludzi i żartować , tylko mam jeden problem - ludzie nie mam pojęcia czemu uważają mnie za głupią i mówią o mnie blondynka ( choć mam czarne włosy ) . Nie wiem , z czego to wynika, gdyż ja sama nie uważam się choć w najmniejszym stopniu głupią . Nie mieszkam z moim tatą , spotykamy się co 2 tygodnie. Wczoraj , gdy zażartowałam powiedział , że jestem głupiutka .... lub w innych sytuacjach kieruje do mnie słowa typu "pomyśl trochę, a czy ty wgl umiesz myśleć?" . Bardzo mnie męczy moja opinia i nie wiem , co jest ze mną nie tak .. ;( .
       Głosów : 6 + głosuj Kategoria : Uczucia
Napisany przez anonymous 3466 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Według mnie nie chodzi o mądrość naukową, dobre oceny i wyniki w nauce. Ludziom z twojego otoczenia chodzi raczej o inteligencje życiową. O to jak postrzegasz to co dzieje się dookoła, czy rozumiesz podstawowe rzeczy, jakie masz poglądy. Skoro używają określenia "blondynka" to po prostu postrzegają w tobie "pustaka", a wiec osobę której priorytetami są mniej ważne rzeczy, a wartościowe podejście do życia nie ma dla niej istotnej wartości. Człowiek może być "obkuty" i mieć dobre stopnie, ale inteligencji życiowej nie da "wykuć" się na pamięć. To kształtuję się samo wraz z twoim rozwojem. Chodzi tu o błyskotliwość, radzenie sobie ze spontanicznymi sytuacjami, rozmowami, o odnalezienie się w każdej sytuacji. Trzeba być człowiekiem wartościowym.

Pozdrawiam

Napisany przez fall_ang 2981 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Hmm ... w zasadzie mam dokładnie to samo jestem osobą wrażliwą nawet bardzo .. absolutnie nie należę do osób płytkich , wręcz odwrotnie od chorobliwie głębokich .. ale w szkole np nie pokazuje tego po sobie aż tak bardzo ,bo własnie większość ludzi jest płytkich i nie zrozumieli by mnie i tak nie rozumieją ,, ale nieważne lubię dbać o wygląd i śmiać się w towarzystwie ..no bo co mam siedziec taka ponura nie i wielu chłopaków uważa mnie i moją koleżankę za ładne ... .ale też przechodzę często korytarzem to jakieś dziewczyny gadają ooo idą największe pustaki w szkole albo patrz idzie ta wstrętna , paskudna ... ja je wtedy ignoruje .. no ale weź i tak samo ja głupia nie jestem .. oceny mam bardzo dobre , pusta nie jestem , a się czepiają .. tacy są ludzie nudzi im albo zazdroszczą ... radzę Ci tak samo zignorować ,... nie warto na to tracic ani czasu ani nerwów ;p


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze