Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj
Jestem bezrobotnym od niemalże 5 lat zarejestrowanym jestem na pośredniaku wysyłałem CV dziesiątkami sztuk i żaden się nie odzywa nawet bywałem w niektórych zakłądach pracy zostawić CV a tu widać pieprzną na pułkę bądź do szuflady i leży to miesiącami i latami zastanawiam cię co robić może tutaj znajdę jąkąs pomoc w tym rozwiązaniu HELP MEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!
       Głosów : 7 + głosuj Kategoria : Praca
Napisany przez dodigsby 3116 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
http://alanwcarpenter82.wikidot.com/nyc-restaurants-where-you-should-eat

Napisany przez sasetkaaa 3114 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
wiem wiem w naszym kraju bez znajomości ciezko znalezc prace... jedyne co moge ci poradzic to szukaj jakichs opłacanych przez miasto kursów doszkolajacychnp operatoa wózka czy prawa jazdy na autobus wiem ze u mnei w miescie jest coś takiego płaci sie połowe ceny kursu tylko lub nic ... a w takie cos moim zdanie warto inwestowac .. wtedy na pewno znajdzie sie dla Ciebie jakas praca tylko nie możesz stac w miejscu musiasz sie rozwijac , bo kto stoi w miejscu ten sie cofa .... i niewiem czy nie myslałes moze o zagranicy skoro u ciebie ciezko ... póki co to tyle co moge ci doradzic powodzeniaaa !! :)

Napisany przez anonymous 3110 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
chyba troche przesadzasz, dla faceta w naszym kraju zawsze sie znajdzie jakas robota, nie piszesz jakie masz wyksztalcenie i co umiesz robic wiec ciezko Ci doradzic.

Napisany przez anonymous 3067 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Nie przejmuj się, bo wszystko będzie dobrze, takich jak Ty jest tysiące. Teraz nie liczy się wiedza i jej ilość tylko znajomości i plecy. poszukujący

Napisany przez anonymous 2968 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Sama nie mam pracy, pomimo dużego doświadczenia,wyższego wykształcenia, wiele lat na stanowiskach kierowniczych. I nawet są oferty, a ja bywam na rozmowach, ale odnosze wrażenie, że jak ktoś zrobił sobie przerwę w karierze, to zaraz doszukują się drugiego dna- może go wywalili, może słaby psychicznie tylko nie chce się przyznac itd.


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze