Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj
Moja mamusia twierdzi że jej zawsze musi być na wierzchu nie mam prawa mieć swojego zdania a później marudzi czemu ja tego nie zrobiłam ( masakrycznego wtedy mam nerwa) Później mówi że niczego nie robi zapomniała już jak wakacje pomagałam. A następnie dodaje że jej nie szanuje (o co jej kaman) Na dobicie zaczyna babcia ględzić ( mało oszaleć nie idzie)
Czasami nie mam pojęcia czemu ględzi może jest jej kolejne dziecko potrzebne biedna nie może się pogodzić że mam już 18 lat i mam już nawet według prawa swoje zdanie.Traktuje mnie jak dziecko chce mi myć włosy ( hallo czy to kosmitka ;P) Sama już tego nie czaje i tylko jak jej to pasuje to wie że mam 18 lat i wykorzystuje to przeciwko mnie.
       Głosów : 9 + głosuj Kategoria : Inne
Napisany przez sasetkaaa 3554 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
ehhh zanm to skądś , ględzenieee.. ciągle wszystko robisz źleee ;/ przejdzie jej mam nadziej ;) ale z tymi włosami to mnie rozwaliłaś ;D Powiedz jej że masz rączki i potrafisz sobie sama włosy umyć a jak nie pomoże to jej powiedz czy tyłek Ci też podetrze heheh pozdrawiam :)

Napisany przez anonymous 3554 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Po twojej wypowiedzi stwierdzam że mentalnie masz nie więcej niż 10 lat. W związku z tym jak najbardziej rozumiem położenie twojej mamusi i babci, nie przejmuj się.


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze