Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj
Nienawidzę swojego ciała!! Jestem gruba. Mam ( jak to moja mama mówi ) drugą brodę, fałdki na brzuchu, grube uda. Przez to większość ciuchów jest na mnie za ciasna. Jak mam schudnąć?? Ćwiczenia typu: pompki, przysiady odpadają, ponieważ jestem osobą, która jeździ na wózku inwalidzkim.
       Głosów : 5 + głosuj Kategoria : Inne
Napisany przez anonymous 3186 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Jeżeli jest tak jak mówisz, to twoja mama nie powinna tak do cb. mowic, jeszcze bardziej cie dołuje zapewne, a ty nie możesz siebie nie nawidzic, spróboj siebie zaakceptowac, pokochaj siebie taka jaka jestes. Życie jest piekne, trzeba tylko znaleść nim piekno. ; )

Napisany przez anonymous 3185 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
To straszne że mama mówi Ci takie rzeczy. To że człowiek jest gruby czy chudy nie jest ważne. Pytanie czy chcesz schudnąć dla siebie czy dla mamy. Jeśli dla siebie to ok. Możesz np. wprowadzić jakąś dietę bez fast foodów albo pić dużo wody. Najlepiej gdybyś porozmawiała z mamą i razem z nią poszły do trenera. On będzie najlepiej wiedział jakie ćwiczenia będą odpowiednie :D Może nie schudniesz od razu, ale poczujesz się o wiele lepiej

Napisany przez anonymous 3180 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Być może twoja mama stara się Ci pomóc. Chce Cię zmobilizować do stracenia kilku kilogramów, ale Ty odbierasz to inaczej. Porozmawiają z nią otwarcie, że masz problem, bo chcesz schudnąć, ale nie wiesz jak.

Na początek postaraj się spojrzeć na siebie z nieco innej strony. Spróbuj zaakceptować siebie taką, jaka jesteś. Pamiętaj, że z nadwagą poradzisz sobie zawsze łatwiej niż z kompleksami. Jak schudniesz, zaczniesz narzekać na mały biust itd. Każdy ma jakieś kompleksy i każdy w inny sposób się nimi przejmuje.

Najpierw spójrz na siebie obiektywnie i zobacz, że wcale nie jesteś taka najgorsza. Później poszukaj pomocy i sposobu na zmniejszenie wagi ;)


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze