Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj

dziwactwo

Napisane przez grandma
Cześć, jestem szesnastoletnią dziewczyną.
mam problem, który dotyka na ogół wielu z 'nas młodych', ale mimo wszystko nie umiem sobie z nim poradzić. mianowicie, czuję się strasznie samotna. mam przyjaciół, znajomych i na ogół jestem dosyć popularna, ale ich towarzystwo z czasem przestawało mi odpowiadać. ich żarty przestały mnie bawić, mamy coraz mniej wspólnych tematów, a ja nie mam ochoty opowiadać im co u mnie, bo nie czuje, żeby to ich jakoś szczególnie interesowało. i tak jakoś wyszło, że na chwilę obecną nasza przyjaźń kończy się na postowaniu na fejsie, czy krótkich wymianach zdań w szkole. może problemem jest to, że na ogół jestem troche zamknięta, wole siedzieć w domu i czytać książkę, niż gdziekolwiek wychodzić, ale w ostatnich dniach bardziej się to nasiliło. i ta smętna muzyka, która ciagle u mnie leci - fakt, niby spoko, ale nic innego mnie nie zadowala ostatnio.
więc, jakieś pomysły jak to mogę naprawić? przejdzie, poczekać, czy coś zrobić?
       Głosów : 2 + głosuj Kategoria : Uczucia
Napisany przez Tau 2232 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Nie przejmuj się jestem w twoim wieku i znalazłem się dokładnie w takiej samej sytuacji co ty. Jest duży procent szans na to że to przejdzie wystarczy wierzyć.

Napisany przez Fumei 2231 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Tak jak sama napisalas wynika to z tego,ze zamknelas sie w sobie. Odcielas sie od swiata, ludzi. Zacznin wychodzic do pdzyjaciol i nimi normalnie rozmawaic


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze