Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj

depresja

Napisane przez wera2860
kiedy miałam 7 lat załamałam się psychicznie . dobra może dziwne że w tym wieku ale trudno , u mnie sytuacja taka że wszyscy w rodzinie mają mnie w d****. tak samo wśród ''przyjaciół'' . w dużej mierze moje załamanie miało przez nich miejsce . znaleźli sobie ofiare . im potrzebny byłk ktoś z kogo można pozartować i nic więcej . dla nich to jestem tylko taką zabawką (bez skojarzeń ) kimś kogo można zwyzywać , upokorzyć , zniszczyć fizycznie i psychicznie a na końcu powiedzieć że ''to nie moja wina!'' boże żal mi tych dekli . w obecnej szkole choć cały czas są tamci to troche mi się życie zmieniło . teraz mam przyjaciółkę dla której się licze i którą obchodze . ale co z tego ???!!! jedna osoba się mną interesuje na cały świat . ja wiem że przecież nie usi mnie lubić cały świat . ale to na prawdę bolesne gdy od zawsze cały świat jest przeciwko mnie , już raz się próbowałam zabić i wcale nie żałuję , żałuję tego że wtedy kuzynka mnie znalazła i utatowała . ja już na serio nie daje rady i wolałabym umrzeć niż się na tym durnym swiecie meczyć piędzieśiąt pare lat . to będzie dla wielu głupie ale mam dopiero 12 lat i większość sobie pomysli ''głupia gó*****a , nie wie co mówi'' ale ja mam gdzieś krytyke innych , przez całe dotychczasowe życie sięna wszelką krytykę uodporniłam
       Głosów : 18 + głosuj Kategoria : Inne
Napisany przez sugaraddicted 2607 dni temu Pokaż / Ukryj
Ocena: -1 | Oceń komentarz: vote unvote

Napisany przez Roxy122 2599 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Kochana, znajdź siły i nie poddawaj się! Nie warto. Wydaje mi się, że w porównaniu do swoich rówieśników, jesteś dojrzałą osobą, która ma już lekki bagaż życiowych doświadczeń. Wiem o czym mówisz, bo mam podobne przeżycia. Znam ten ból, który będzie się za Tobą ciągnął przez resztę życia. Ono jest piękne, ale czasami daje nam mocno w kość.

Słuchaj, dopiero co się na tej stronce zarejestrowałam i jeszcze nie wiem co i jak. Ale jeżeli jest taka możliwość, byś napisała do mnie prywatną wiadomość, byłabym wdzięczna. Chciałabym na prywatnej wiadomości z Tobą porozmawiać.

Trzymaj się jakoś, Myszko. Dasz radę. Wierzę w Ciebie! Jeszcze poznasz warte Ciebie osoby, które będą Twoimi przyjaciółmi. :)


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze