Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj
jestem metalem tak z ogółu, i miałam od niepamiętnych czasów przyjaciółkę, która teraz po prostu mnie olała.!
nie wiem kompletnie czemu, nie odzywa się do mnie, nie zwraca uwagi, nie patrzy w moją stronę, wgl kompletne nic.!
ogólnie to mam dużo problemów, wiec się cięłam i ona mnie prosiła, żebym tego nie robiła. ale to nie takie łatwe jak jej się wydaje, no cóż. Ale się nie tnę, nic nie robię takiego, a ona nie wiem za co mnie zostawiła! wpadłam w chandrę, wszystko wydaje mi się bez sensu.., po co istniejemy? przecież i tak za 70 lat umrę, dlaczego mam żyć dalej jak nie ma po co? nikt poza nią mnie nie rozumiał a teraz zostałam sama. Co robic... Pomóżcie, bo potem zrobię coś zapewne głupiego, help!
       Głosów : 3 + głosuj Kategoria : Uczucia
Napisany przez Agas 3821 dni temu
Ocena: 1 | Oceń komentarz: vote unvote
Bobudka! To, że Cię zostawiła, było bardzo hamskie, ale na świecie jest mnóstwo ludzi w Twoim wieku. Przestań tak sie martwić! Nie ma po co! Szkoda nerwów. Nie tnij się! To tylko pogarsza sprawę. Zapomnij o tej "przyjaciólkę" i znajdź sobie nową. Pogadaj o tych problemach z kimś dorosłym i życzę, żeby Ci się wszystko ułożyło :).

Napisany przez Kasiatka 3821 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Też miałam kiedyś taką sytuację. Zostawiła mnie przyjaciółka, która znaczyła dla mnie bardzo dużo. Dziś już wiem, że tak naprawdę nigdy nią nie była, skoro odeszła w tak trudnym dla mnie momencie.

Każdy ma taki okres w życiu że zastanawia się czy to wszystko w ogóle ma sens. Nie jesteś jedyna. A sens w tym jest mimo wszystko, bez względu na to jak ciężko Ci teraz. Jesteśmy tu po to żeby coś po sobie zostawić. Każdy z nas tworzy świat. Smutkiem i rozpaczą nic nie zdziałamy. Trzeba podnieść głowę i przeżyć życie, tak jak o tym zawsze marzyłaś. Tak, żebyś kiedyś na starość usiadła w bujanym fotelu i powiedziała sobie: Niczego nie żałuję.

3mam za Ciebie kciuki :)

Napisany przez dark-girl 3776 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
az się zastanawiam czy prawdziwa przyjaxń istnieje, przyjaciółka z która miałysmy wspólne plany dla chłopaka zostawiła mnie zupełnie... No ale ciąć się nie tnij !!

Napisany przez insomnia_00 3771 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Wrzuć na luz... Strata przyjaciółki to nie koniec świata!

Jeżeli Cie olała to tak naprawdę nie była Twoja przyjaciółką!

Przyjaciel to ktoś kto jest przy Tobie na dobre i złe...

Jak to mówią: "po burzy zawsze wychodzi słońce"

I takimi rzeczami naprawdę nie warto się przejmować. Jest pełno osób, które zasługują na Twoje zaufanie. Wystarczy wyjść do ludzi!!!

Bleessss ;)

3m się!

Napisany przez anonymous 3716 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Może ja zgwałciłaś po pijaku? ... gwiazda do ciebie przemawia

Napisany przez AdamOsw 3714 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
ehh popierwsze przestan byc metalem i nie jedz któw moze dlatego sie bała bo myslała ze ją kiedy zjesz xD

Napisany przez anonymous 3710 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Wiem, że czujesz się bezwartościowa ale to tak naprawdę ta przyjaciółka taka jest. Zachowała się jak totalna gówniara. I to nawet lepiej, że się już nie przyjaźnicie bo ona nie zasługuje na twoją przyjaźń. Wznieś się ponad syf, olej całą tą sytuację

Napisany przez Vika1657 3700 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
jak kiedys gdzies zobaczysz jak bedzie szla sama to podejdz do niej i sie spytaj odrazu: ,,O CO CI CHODZI ,, pamietaj SAMA i nie mow do niej hej czesc czy wgl. cos nic tylko odrazu pytanie !

Napisany przez kasienka23 3446 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Przestań!Wcale nie jesteś nienormalna i nie Ty jedna masz takie problemy... Ja też się tnę bo często nie mogę wytrzymać tego wszystkiego i również miałam niejedną przyjaciólkę, która mnie olała. Ale pogodziłam się z tym i zaczęłam szukać wartościowych ludzi. Moje życie tez wydaje mi się bez sensu, ale staram się żyć tak jak umiem bynajmniej dla rodziców- dla nich żyję ale również dla kilku chwil, które mogą być piękne, np. piękna wiosna. .


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze