Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj
Mam 14 lat. Mieszkam z moją 11-letnią siostrą i mamą. Mama wyrzuciła ojca z domu, ponieważ nie wytrzymywała z nim. Ojciec nic nie robił. Teraz ojciec przestał się odzywać jakbyśmy zupełnie nie istniały. Cztery lata temu mama poznała Pana Roberta. Od tej pory mama bardzo się zmieniła. Coraz więcej na nas krzyczy, pozwala też krzyczeć Panu Robertowi jak przyjeżdża na weekend. Co tydzień albo dwa kupują też alkohol ( najczęściej wódkę ). Mnie przeszkadza to najbardziej, ponieważ Ja i moja siostra mamy pokój za ścianą i nie mamy żadnych drzwi. Gdy głośno gadają i jeszcze coś robią ( sami domyślcie się co robią ) budzę się po zaledwie 3-4 godzinach snu i czasami nie wytrzymuję, wtedy płaczę, później zasypiam po 1 godzinie czy 2, a jak wstaję o 6 rano jestem niewyspana. Czasami mam ochotę popełnić samobójstwo albo uciec jak najdalej od domu, żeby o wszystkim zapomnieć. Z moją mamą nie będę o tym nigdy rozmawiać bo zaraz to powie przez telefon Panu Robertowi, albo na mnie na krzyczy. Nie mam nikogo bliskiego żeby mu o tym powiedzieć, dlatego zwracam się z tą prośbą do Was. Pomóżcie???? Dłużej tego nie wytrzymam!!!!
       Głosów : 5 + głosuj Kategoria : Uczucia
Napisany przez Wronganswer 3184 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Ojeej , naprawdę Ci współczuję , bo to ciężka sprawa . Może powinnaś poszukać jakiegoś kontaktu z ojcem ? Nie masz żadnej babci , cioci , ani nikogo , do kogo mogłabyś pójść ? Zbierz się na odwagę i powiedz o tym mamie . Jaka by nie była , to Twoja matka i napewno Ciebie kocha . Zastanów się nad tym .

Powodzenia ^ ^

Napisany przez Wronganswer 3184 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Dodam tylko , że samobójstwo czy ucieczka , to nie jest żadne rozwiązanie . To tylko ucieczka przed problemami , a prędzej czy później będziesz musiała się z nimi zmierzyć ; ]

Napisany przez anonymous 3184 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
jak chcesz mozesz apisac na policje anonimowego e-maila ze masz kłopty w domu a samobojsto i ucieczka to sa głupoty i tak ci nic to nie da bo jak uciekniesz i tak wrocisz to tych problemow zgadzam sie z kolezanka Wronganswer

Napisany przez anonymous 3184 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Miałem kiedyś podobny problem.. Myślę że powinnaś po prosić o pomoc kogoś z rodziny.. bo pójście na policje może tylko pogorszyć.. powiem ci jedno.. cokolwiek by ci matka nie zrobiła.. nie pal sobie mostów.. staraj się od niej "wydostać". W przyszłości matka może ci się przydać pomimo tego co się dzieje teraz.. Ja ten błąd zrobiłem.. fakt.. udało mi się uciec do ojca ale matka już chyba o mnie kompletnie zapomniała pomimo tego że dzieli nas kilkanaście km..

Napisany przez LiBeRo11 3175 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Współczuje tez tak miałem ale mama nie wyrzuciła ojca ... :D Mam pytanie czy twoja siostra szuka chłopaka??

Jak coś niech pisze na GG: 4526705

Napisany przez anonymous 3064 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
37515748 napisz ;))


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze