Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj
Możecie sobie pomyśleć że jestem idiotką ale już nie chce mi się żyć. Czasami wymyślałam sobie czarne scenariusze mojej śmierci (bezbolesnej). A z jakiego powodu to wszystko? Kto lubi nudne kujonki? Nikt co nie a ja tak tylko w szkole i kuurde dzieczyny mi mówią otwórz się (jestem zamknięta i nieśmiała) bo pewnie je też nundze. Najgorsze jest to że poznałam siebie i wiem jaka jestem wręcz przeciwnie jestem ideałem laski (że tak moge powiedzieć). Może jest tu ktoś kto mi powie czy jest możliwoś zmiany charakteru. Kurde to też jest głupie.... a w ogóle wszystko jest głupie.
       Głosów : 16 + głosuj Kategoria : Inne
Napisany przez annawojtowicz35 3626 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Droga, Error!

Wcale nie jesteś głupia. Po prostu dojrzewasz, a tym wieku akceptacja przez siebie i rówieśników ma ponoć bardzo ważne, strategiczne, że tak się wyrażę znaczenie. Powinnaś myślę co sobie pozytywnie i porozmawiać z jakąś bliską osobą: mamą, tatą, bratem, siostrą, ciotką, a jak nie chcesz z nimi rozmawiać to poszukaj internetowych przyjaciół. To świetny pomysł na wyzbycie się nieśmiałości.

pozdrawiam,

Anna

Mój e-mail w razie problemów:

annawojtowicz35@gmail.com

Napisany przez sasetkaaa 3626 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
powiem Ci że zgodze sie z poprzedniczką .Jesli masz problem z ukształtowaniem charakteru zacznij od internetowych czatów czy innych form komunikacji, tam nie ma problemu wstydu, a jeśli nie wyjdzie bo ktoś okaze sie pokrecony to tez tego nie bierz do siebie bo ludzie na czatach są dziwni ;) ale spróbuj to Ci na pewno w jakis sposób pomoże powodzeniaa:)


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze