Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj
Byłam u koleżanki i pisałam u niej też z chłopakiem na gadu, a ona ze znajomymi, ale to nie ważne i tak jakoś się okazało, że on przyjedzie tu do nas, ale będzie obok sklepu, bo nie wie gdzie moja koleżanka mieszka i weźmie ze sobą kumpla. Ja byłam za bo bardzo mi na nim zależy i mi się podoba, ale moja koleżanka jest strasznie uparta i nieznośna czasem i te czasem to było akurat wtedy jak miałam się z nim spotkać! Niestety ja to mam pecha i nie umiałam jej za żadne skarby namówić, więc nie poszłyśmy tam pod sklep do nich i teraz oni są wściekli, że ja nie przyszłam, a ja jestem wściekła na nią bo przyjaciółka a nie chciała iść bo co jej by to zaszkodziło?? No co?? No nic!! Nie wiem co mam teraz robić. Tamten chłopak już mi wybaczył, ale jego kumpel dalej jest zły i chyba ten mój prawie chłopak też jeszcze a wszystko przez moją koleżankę!!! oh!!
       Głosów : 11 + głosuj Kategoria : Uczucia
Napisany przez indygo 3488 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Wydaje mi się, że Twoja kumpela jest zazdrosna i boi się, że Cię straci.. zapewnij ją, że nie "zostawisz" jej, mimo, że masz chłopaka..

Napisany przez czarodziejka12440901 3487 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
hmm...tez tak mysle ze twoja kol. jest zazdrosna pogadaj z nia na pewno wszystko sobie wyjasnicie... a co do chlopaka jak nie zrozumie twojej sytuacji to znaczy ze jest ciebie nie wart ;p jesli mozesz to przeczytaj moj wpis i mi pomoż z gory dzieki ;D

Napisany przez anonymous 3481 dni temu
Ocena: 1 | Oceń komentarz: vote unvote
żałosne..

Napisany przez gunia08 3477 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Powinnaś wytłumaczyć koleżance, że ci na tym chłopaku zależy. Powinno pomóc i kumpela powinna przystopować.


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze