Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj
bardzo mnie boli i mam 19 lat a boli mnie okropnie u lekarza byłam i dał mi no-spe i troche podziała - bo ma 6 godzin a potem znowu...
Przed chwilą rzygałam, i kręci mi sie w głowie. To nie ciąża bo z moim mężem jeszcze nie robiłam ... wiecie co.Mam okropne skurcze a wczoraj jak byłam z mężem nad Morzem to mnie złapał straszny skurcz gdy mnie ścisnął tak miłoście i pocałował w brzuch i mnine tak jakby ucisnął.
PROSZE POMÓŻCIE NIE WYTRZYMUJE JUŻ !!!
       Głosów : 5 + głosuj Kategoria : Wszystkie
Napisany przez dorota1995 3307 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Kobieto u jakiego Ty lekarza byłaś jak tylko dał Ci to jednego razu leki.Pewnie byłaś u rodzinnego lekarza,ale i tak powinien Cię skierować na badania krwi,moczu o oczywiście usg.I trudno mi określić bo piszesz że Cb boli brzuch ogólnie tzn.gdzie dokładniej :w okolicach jajników,jelita,wątroby,trzustki.??Najlepiej idź do drugiego lepszego lekarza bo się zamordujesz kobieto.A jak nie przestanie po 2 dniach to idź do szpitala tak na pewno Ci pomogą.Życzę zdrowia.

Napisany przez anonymous 3305 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Koniecznie idź na konsultację do lekarza!!! Może już lepiej do innego-nie możesz się tak męczyć. Idź koniecznie. Życzę dużo zdrowia.

Napisany przez Anastazja 3304 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Może to okres albo nie możesz zrobić kału? Jedz owoce i otręby pszenne, powinno minąć.

Napisany przez julia10 2896 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
mnie nic nie pomagało na takie bóle brzucha.. dopiero opo serii badan lekarz mi zaleził rezonator biofotonowy i powiedział ze jest pewien ze po tygodniu juz bede widziała poprawie no i rzeczywiście tak było, po jakiś 5 dniach juz było lepiej a po dwóch tygodniach zero objawów


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze