Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj
W mojej hierarchii wartości pierwsze miejsce zajmuje ideologia, ale co z tego, skoro nigdy nie zdołam jej zrealizować?! Nie mam po co żyć, bowiem współczesny świat nie potrzebuje konserwatystów, nacjonalistów, antyfeministów i antydemokratów. Rzeczywistość, w której przyszło mi żyć, to dla mnie istna antyutopia - absolutne przeciwieństwo tego, czego łaknę i pragnę. Najbardziej smuci mnie fakt, że w 2004 roku Polska straciła niepodległość i musi być tak posłuszna Brukseli jak niegdyś Moskwie. Jakby tego było mało, każdego roku 50 milionów dzieci ginie w wyniku aborcji, a ja nie mam możliwości, żeby im pomóc... Tragedia!!!
       Głosów : 5 + głosuj Kategoria : Polityka
Napisany przez arecki 3607 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Wolałbym Moskwe niż Bruksele, przynajmniej porządek by był, robią z ludźmi co chcą i jeszcze zabierają nam co Nasze a nie ich! Wara od Narodu Polskiego i Polskiej Młodzieży!

Napisany przez Mordred 3335 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Przyszliśmy na świat w którym odbierają nam nadzieję, w którym pustka wypełnia się po granice ludzkiej głupoty która jest nieskończona, nikogo już nie obchodzą dawne prawdy bo ludzie stali się dla siebie bogami, umierają ale wciąż nie rozumieją...


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze