Zaloguj

Użytkownik:

Hasło:

Zapamiętaj

Słońce

Napisane przez Poszkodowany
Ogólnie, to ja mam męczący problem.
Jak byłem mały to na feriach babcia zapisała mnie do pożalsięboże okulistki 80-sięcio czy więcej letniej. Były wtedy ferie. Poszliśmy do tej baby i kazała przez 2 tygodnie kropić oczy jakimiś kroplami na rozszeżenie źrenic. No więc ja dziecko na feriach musiałem chodzić z rozszeżonymi oczami (nic nie widać, ból, łzawienie)... No i tak było, że się w światło patrzeć niemożnabyło. Dobra 2 tygodnie minęły, idziemy do Waćpanny okulistki "eszcze proszę 2 razy zakropić, bo nie widzę)... Dobra na korytarzu zakropiła mi mamusia... No i co? I patrzy przez jakąś lupę czy coś (niepamiętam bo mały byłem) i zagląda mi w oczy. Potem bezczelnie mów: "Ty zezujesz"! A to jej stare gały zezują, a nawet jeśli to co mi się dziwić, skoro mi pranie mózgu kroplami robiła. No i jak już posprawdzała, okularów nie otrzymałem oczywiście, to do teraz się męcze cały czas. Źrenice mam rozszeżone jakbym ćpał, co staje się powodem do wyśmiewania ze mnie. No i lato jest, a ja wychodzę z domu i K***** M*** nie mogę patrzeć, zasłaniam ręce dłońmi, bo tak mnie razi. Okulary przeciwsłoneczne niby pomagają, ale ja to mam przesrane... Nie dobrze mi się robi też do tego i wogóle jest beznadziejnie. Dupa nie chce mi się żyć.
       Głosów : 5 + głosuj Kategoria : Zdrowie
Napisany przez poznonoc 3865 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
ale Ci babka oczy zrypała :-/

idź do specjalisten najlepiej.

Napisany przez anonymous 3483 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
too kurw*/**a problem robisz chodz w okularach przeciw slonecznych i nie placz umow sie na wizyte !! jak nie jestes mameja dasz rade ! i PAL ZIELE !!!! TO CI POMOZE ;)))

Napisany przez anonymous 3471 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
Ja siedze pod ziemią.. tydzień temu ojciec z matka wykopali mi tunel i go zwiedzam. Czasem nawet jakaś laska pod latarania daje dupy... Fajnie co?

Napisany przez sasetkaaa 3425 dni temu
Ocena: 0 | Oceń komentarz: vote unvote
idź do okulisty ... sam !!! nie pod raczke z babcią to sie wszytsko wyjaśni ;)


Popularne Wiadomości


prev next

Top Narzekający

beeILoveYouchmura2marnotapogodynkabigosFineFernzyEtalier
dołącz do nas na twiterze